Zamówienia prosimy składać na nowej stronie www.drukomat.pl.

arkusz plano

1

Określ parametry

Parametry do wyboru:

i

Opis produktu

Arkusz plano
Arkusz plano to zadrukowany jedno lub dwustronnie arkusz papieru, na którym dowolnie rozłożysz wiele projektów...


Arkusz plano

Arkusz plano to zadrukowany jedno lub dwustronnie arkusz papieru, na którym dowolnie rozłożysz wiele projektów. Po wydrukowaniu możesz we własnym zakresie poddać go procesom introligatorskim, takim jak: krojenie, sztancowanie, falcowanie czy perforacja.

Arkusz plano wykorzystywany jest w wielu dziedzinach i dla różnych produktów, dlatego oferujemy szeroki wybór gramatur: papier offset 90 g, karton GC1 300 g, kreda 100, 130, 150, 170, 250, 350 g oraz 5 formatów: A1+, A2, B1, B2 i XXL (1120x1580 mm). Do wyboru jest również opcja lakierowania dyspersyjnego oraz folii połysk lub mat. Arkusze drukujemy także na papierach ozdobnych w formacie A3: metalizowane, satynowane, z fakturą, barwione w masie oraz syntetyczne. Na czterech papierach kolorowych (granatowym, czerwonym, czarnym i szarobrązowym) wykonujemy również biały nadruk. 

Zaplanuj i już!

Pakowanie
Arkusze plano, w zależności od nakładu, pakujemy na płasko w wytrzymałe kartony z tektury falistej lub bezpośrednio na palecie, którą odpowiednio zabezpieczamy na czas transportu.

więcej
2

Wybierz tryb produkcji i nakład

3

Zamów wybrany produkt