Zamówienia prosimy składać na nowej stronie www.drukomat.pl.

kalendarze jednodzielne

1

Określ parametry

Parametry do wyboru:

Parametry stałe:

i

Opis produktu

Kalendarz jednodzielny
Patrzysz na wolne miejsce na ścianie i myślisz jak je wykorzystać? Kalendarz jednodzielny to idealne rozwiązanie, dla tych którzy cenią sobie minimalizm i dysponują niewielką przestrzenią do aranżacji...


Kalendarz jednodzielny

Kalendarz jednodzielny to idealne rozwiązanie, dla tych którzy cenią sobie minimalizm i dysponują niewielką przestrzenią do aranżacji. Indywidualny charakter kalendarza podkreślisz grafiką, a powieszony na ścianie nie pozwoli zapomnieć o najważniejszych terminach. Twój projekt wydrukujemy w formacie 320x490 mm na kartonie 300 g i zabezpieczymy lakierem dyspersyjnym. Możemy go również pokryć folią mat lub połysk. Tak powstanie główka kalendarza.

Na podkład kalendarza wykonany z kartonu 300 g, nakleimy dwunastostronicowe kalendarium w formacie 290x190 mm wydrukowane w kolorze czarnym i czerwonym na papierze offsetowym 90 g oraz założymy przeźroczystą taśmę z czerwonym okienkiem. Jeśli wybierzesz pakowanie w kopertę – otrzymasz elegancki prezent dla Twoich kontrahentów.

Możesz również wybrać opcję z kaszerowaną główką na papierze Valentinoise Extra Blanc 300 g (faktura płótna). Ten dodatkowy proces nada Twojej grafice wyjątkowego efektu wypukłości, a kalendarzowi szlachetnej elegancji.

Jedyny na cały rok!

Pakowanie
Kalendarze pakujemy w folię po 5 sztuk (z kaszerowaną główką) lub po 10 sztuk (z płaską główką), a następnie w wytrzymałe kartony z tektury falistej.

więcej
2

Wybierz tryb produkcji i nakład

3

Zamów wybrany produkt