Zamówienia prosimy składać na nowej stronie www.drukomat.pl.

kalendarz listwowany

1

Określ parametry

Parametry do wyboru:

rodzaj:

Parametry stałe:

i

Opis produktu

Kalendarz plakatowy listwowany
Przyciąga formatem – taki właśnie jest kalendarz plakatowy – wyjątkowo praktyczny i ulubiony. Doskonałe połączenie plakatu z kalendarzem...


Kalendarz plakatowy listwowany

Przyciąga formatem – taki właśnie jest kalendarz plakatowy – wyjątkowo praktyczny i ulubiony. Doskonałe połączenie plakatu z kalendarzem.

Wielkość kalendarza umożliwia zaprojektowanie nawet najbardziej wyrafinowanej grafiki, a czytelne i funkcjonalne kalendarium nie pozwoli zapomnieć o najważniejszych wydarzeniach. Możliwość całkowicie indywidualnego zadruku na tak dużej powierzchni to również atrakcyjna i wyjątkowo skuteczna forma reklamy Twojej firmy przez cały rok.

Kalendarze plakatowe drukujemy w formatach B1, B2, A1 i A2 na papierze kredowym o gramaturze 170 g, 250 g lub 350 g. Wydruk standardowo pokrywamy lakierem dyspersyjnym. Uszlachetnienie folią mat lub połysk bądź lakierem UV nada Twojej grafice aksamitnej matowej głębi lub wyjątkowego blasku. Całości dopełni właściwie dobrana elegancka listwa w trzech kolorach do wyboru: białym, czarnym bądź srebrnym. Już dziś zdecyduj się na kalendarz plakatowy.

Efekt drukowany!

Pakowanie
Kalendarze listwowane pakujemy po 50 szt. w bezpieczne trójkątne kartony.

więcej
2

Wybierz tryb produkcji i nakład

3

Zamów wybrany produkt