Zamówienia prosimy składać na nowej stronie www.drukomat.pl.

kalendarz piramidka

1

Określ parametry

i

Opis produktu

Kalendarz biurkowy (piramidka) z nadrukowanym kalendarium
Czy widziałeś kiedyś dobrze zorganizowane miejsce pracy bez kalendarza biurkowego? Kalendarze biurkowe pełnią funkcję podręcznego organizera...


Kalendarz biurkowy (piramidka) z nadrukowanym kalendarium

Czy widziałeś kiedyś dobrze zorganizowane miejsce pracy bez kalendarza biurkowego? Kalendarze biurkowe pełnią funkcję podręcznego organizera, a odpowiednio zaprojektowane mogą stać się interesującym detalem i jednocześnie całoroczną reklamą Twojej firmy.

Podstawa naszych kalendarzy jest sztancowana za pomocą standardowego wykrojnika z białego kartonu 300 g i posiada zamek bezklejowy, umożliwiający jej złożenie (podstawa do samodzielnego złożenia). Tak przygotowany produkt jest mocny i stabilny. Możesz być pewien, że ten praktyczny upominek posłuży Tobie i Twoim klientom przez wszystkie 365 dni w roku.

Piramidki proponujemy w formacie 200x130 mm. Dzięki nadrukowanemu kalendarium będziesz mógł szybko objąć wzrokiem plany na cały rok. Możesz wykorzystać cały tył kalendarza - przygotuj oryginalną grafikę i spraw, by Twój kalendarz był niepowtarzalny.

Zawsze pod ręką!

Pakowanie
Kalendarze pakujemy po 50 szt. w folię termokurczliwą, a następnie max po 400 szt. w wytrzymałe kartony z tektury falistej.

więcej
2

Wybierz tryb produkcji i nakład

3

Zamów wybrany produkt