Zamówienia prosimy składać na nowej stronie www.drukomat.pl.

kalendarze trójdzielne

1

Określ parametry

Parametry do wyboru:

Parametry stałe:

i

Opis produktu

Kalendarz trójdzielny
Myślisz - kalendarz, mówisz – trójdzielny! To ulubiony kalendarz, który ma swoje zasłużone miejsce w każdym biurze. Przyciąga kolorową główką...


Kalendarz trójdzielny

Myślisz - kalendarz, mówisz – trójdzielny! To ulubiony kalendarz, który ma swoje zasłużone miejsce w każdym biurze. Przyciąga kolorową główką i firmowo zadrukowanym podkładem. W naszej ofercie znajdziesz kalendarz trójdzielny w formacie 320x810 mm. Twój projekt graficzny wydrukujemy na kartonie 300 g i pokryjemy lakierem dyspersyjnym. Tak powstanie główka.

Na stabilny, wykonany z tego samego materiału podkład, nakleimy trzy dwunastostronicowe kalendaria w formacie 290x150 mm wydrukowane w kolorze czarnym i czerwonym na papierze offsetowym 90 g oraz założymy przeźroczystą taśmę z czerwonym okienkiem. Możesz również wybrać pakowanie w kopertę. 

Chcesz się jeszcze bardziej wyróżnić? Wybierz kalendarz z kaszerowaną główką na papierze Valentinoise Extra Blanc 300 g (faktura płótna), dzięki czemu Twoja grafika zyska wyjątkowy efekt wypukłości, a kalendarz szlachetnej elegancji.

Trójdzielny – natychmiast potrzebny!

Pakowanie
Kalendarze pakujemy w folię po 5 sztuk (z kaszerowaną główką) lub po 10 sztuk (z płaską główką), a następnie w wytrzymałe kartony z tektury falistej.

więcej
2

Wybierz tryb produkcji i nakład

3

Zamów wybrany produkt