Zamówienia prosimy składać na nowej stronie www.drukomat.pl.

katalog spiralowany

1

Określ parametry

Parametry do wyboru:

rodzaj:

Parametry stałe:

i

Opis produktu

Katalog spiralowany
Katalog to najbardziej wszechstronna forma prezentacji Twojej firmy. W zależności od Twoich potrzeb i oczekiwań katalogi drukujemy na...


Katalog spiralowany

Katalog to najbardziej wszechstronna forma prezentacji Twojej firmy. W zależności od Twoich potrzeb i oczekiwań katalogi drukujemy na różnego rodzaju papierach i oprawiamy na trzy sposoby. Oferujemy katalogi w oprawie zeszytowej, klejonej oraz spiralowanej.

Katalog spiralowany to idealne rozwiązanie na atlas turystyczny, przewodnik, książkę kucharską lub co tylko chcesz. Możemy go wydrukować w objętości od 12 do 60 stron w sześciu różnych formatach. Wnętrze katalogu stanowi kreda 130 lub 170 g, okładkę kreda 250 lub 350 g. Okładkę możemy uszlachetnić jednostronnie folią matową lub błyszczącą, dzięki której Twój katalog będzie trwały i elegancki. I jeszcze coś - możesz dopasować spiralę do grafiki, wybierając jeden z trzech kolorów: biały, czarny lub srebrny. Każdy katalog zabezpieczymy lakierem dyspersyjnym.

Maximum możliwości!

Pakowanie
Katalogi spiralowane foliujemy, w zależności od wielkości zamówienia, po 10-50 szt. i pakujemy w wytrzymałe kartony z tektury falistej.

więcej
2

Wybierz tryb produkcji i nakład

3

Zamów wybrany produkt