Zamówienia prosimy składać na nowej stronie www.drukomat.pl.

katalog szyty

1

Określ parametry

Parametry do wyboru:

rodzaj:

i

Opis produktu

Katalog szyty
Katalog to najbardziej wszechstronna forma prezentacji Twojej firmy Oferujemy katalogi w oprawie zeszytowej, klejonej oraz spiralowanej...


Katalog szyty

Katalog to najbardziej wszechstronna forma prezentacji Twojej firmy Oferujemy katalogi w oprawie zeszytowej, klejonej oraz spiralowanej.

Jeżeli zdecydujesz się na oprawę zeszytową, do wykorzystania masz od ośmiu do kilkudziesięciu stron na papierze kredowym 130 g, 170 g i lub na papierze offsetowym 90 g. Okładkę drukujemy na kredzie 250 g lub 350 g. W naszej ofercie dostępne są również katalogi, które w całości realizujemy na kredzie 130 g, 170 g lub 250 g mat lub połysk. Chcesz, aby Twój katalog był nie tylko trwały, ale również elegancki? Wybierz folię połysk lub mat. Chcesz jeszcze więcej? Zamów okładkę z wybiórczym lakierem UV.

Nie martw się o formaty, do wyboru masz osiem różnych, w tym oryginalne 120x120 mm oraz 210x210 mm. Czas nagli? Gwarantujemy, że już w 3-5 dni dostarczymy Twoje zamówienie, nawet dla nakładu 10 000 szt. Jak łączymy? Jak chcesz – czy wybierzesz szycie płaskie, czy oczkowe – katalogi zszyjemy zarówno mocno jak i trwale.

Szyty na miarę Twoich potrzeb!

Pakowanie
Katalogi szyte pakujemy w wytrzymałe kartony z tektury falistej.

więcej
2

Wybierz tryb produkcji i nakład

3

Zamów wybrany produkt