Zamówienia prosimy składać na nowej stronie www.drukomat.pl.

plakaty wielkoformatowe

1

Określ parametry

Parametry do wyboru:

i

Opis produktu

Plakat wielkoformatowy
Plakaty dają Ci nieograniczoną możliwość przekazu informacji. Pokaż swój projekt w wielkim formacie i wyróżnij się wśród innych...


Plakat wielkoformatowy

Plakaty dają Ci nieograniczoną możliwość przekazu informacji. Pokaż swój projekt w wielkim formacie i wyróżnij się wśród innych. Dostępne są w standardowych wymiarach 100x140 cm i 70x100 cm, ale to nie wszystko. Naszą unikalną ofertę stanowią plakaty o rzadko spotykanych formatach, które możesz określić we własnym zakresie. Do dyspozycji masz powierzchnię nawet do 5 m.

Plakaty wielkoformatowe drukujemy techniką solwentową na dwóch różnych podłożach: blueback powlekany 130 g i satyna papier powlekany 200 g. Blueback powlekany 130 g to wysokiej jakości papier billboardowy. Wodoodporne właściwości z niebieskim podkładem izolującym od podłoża zapobiegają prześwitywaniu uprzednio naklejonych warstw. Natomiast satyna powlekana 200 g to odporny na działanie czynników atmosferycznych papier, który charakteryzuje się idealnym zastosowaniem do wysokiej jakości wydruków plakatowych.

Plakat nie tylko w wielkim mieście!

Pakowanie
Plakaty pakujemy w wytrzymałe kartony z tektury falistej.

więcej
2

Wybierz tryb produkcji i nakład

3

Zamów wybrany produkt