Zamówienia prosimy składać na nowej stronie www.drukomat.pl.
Jesteś przedstawicielem agencji reklamowej lub drukarni?
Szukasz stabilnego partnera, wspierającego Cię w tworzeniu kompletnej oferty na materiały poligraficzne dla Twojego klienta?

Nowoczesny i przyjazny portal
umożliwiający szybkie i wygodne składanie zamówień na materiały reklamowe za pośrednictwem internetu. Jeśli potrzebujesz szybkiej konsultacji technologicznej albo masz inny problem, skorzystaj z naszego profesjonalnego Centrum pomocy – zadzwoń lub wejdź na czat. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Gwarancja poprawności wydruku
dzięki zaawansowanemu systemowi automatycznego sprawdzania plików, który zainstalujesz na swoim komputerze. Udostępniona przez nas bezpłatnie aplikacja Preflight PRO, wygeneruje plik pdf z dowolnego programu graficznego oraz przygotuje raport zawierający ewentualne błędy techniczne odnalezione w Twoich plikach. Przy jej pomocy szybko dokonasz montażu stron w projekcie, a następnie stworzysz podgląd obrazujący wygląd Twojej pracy po wydrukowaniu. Po jego zaakceptowaniu, system za Ciebie prześle na nasz serwer gotowe do produkcji pliki. Możesz także skorzystać z systemu Preflight, w którym sprawdzenia plików wraz z wygenerowaniem raportu oraz akceptacji projektu, dokonasz on-line.

Jakość oparta na nowoczesnej technologii
oraz na zaawansowanych procedurach kontroli produkcji, wypracowanych przez nas podczas wieloletniej obsługi wymagających klientów korporacyjnych. Dzięki temu masz pewność, że Twój klient otrzyma perfekcyjnie wykonany produkt, bez względu na wysokość nakładu.

Najszersza oferta na rynku polskich drukarń internetowych
w zakresie drukowanych materiałów reklamowych – offsetowych i wielkoformatowych. Jeśli Twoje zlecenie wybiega poza standardowe produkty – skontaktuj się z nami, a my ekspresowo je wycenimy. Drukujemy na maszynach formatu B1 i VLF (1610x1190 mm) oraz kilkunastu ploterach solventowych i z technologią UV.

Opcja ekspresowa dla zleceń „na wczoraj”
przygotowana dla najczęściej zamawianych produktów, z gwarancją dotrzymania deklarowanych terminów. Już nigdy nie będziesz musiał rezygnować ze zleceń z ekstremalnie krótkim czasem realizacji.

Dobre ceny i rabaty agencyjne
czyli koniec z kompromisem - już nie musisz wybierać między jakością a ceną. Twoim klientom oferujemy ceny do 70% niższe od standardowych cenników drukarń niskonakładowych, a Tobie dodatkowo atrakcyjny system rabatów agencyjnych oraz pomoc profesjonalnego accounta.

Sprawdź, ile możesz zyskać.
Przyślij do nas dokumenty rejestrowe firmy (wpis do EDG/KRS) na adres kontakt@drukomat.pl. Załóż konto na portalu oraz uzupełnij pozostałe informacje na stronie „Moje dane”. W ciągu 24 godzin otrzymasz potwierdzenie o dołączeniu do naszego programu.