Zamówienia prosimy składać na nowej stronie www.drukomat.pl.

zaproszenie

1

Określ parametry

Parametry do wyboru:

rodzaj:

i

Opis produktu

Zaproszenie
To produkt, którego nie trzeba zapraszać - robi to sam za siebie. Zaproszenia informują nie tylko o momentach, które chcemy dzielić z najbliższymi, ale...


Zaproszenie

To produkt, którego nie trzeba zapraszać - robi to sam za siebie. Zaproszenia informują nie tylko o momentach, które chcemy dzielić z najbliższymi, ale również o interesujących wydarzeniach firmowych. Wszystkie spotkania zasługują na odpowiednią oprawę i dlatego w naszej ofercie znajdziesz wiele możliwości aranżacji zaproszeń.

Dostępne są w czterech formatach z zadrukiem jedno-lub dwustronnym. Dla podkreślenia ich wyjątkowości możesz wybrać uszlachetnianie folią mat. Zaproszenia drukujemy na kredzie 350 g mat, papierze Symbol Card (powlekany przód, offsetowy tył), kartonie Splendorgel Extra White 400 g (super biały i super gruby) oraz na papierach ozdobnych - dzięki temu tworzą elegancki produkt i gotowe są na każde otwarcie. W naszej ofercie do wyboru jest aż 15 różnych papierów ozdobnych (metalizowane, satynowane, z fakturą, barwione w masie oraz syntetyczne). Na czterech papierach kolorowych (granatowym, czerwonym, czarnym i szarobrązowym) możemy wykonać również biały nadruk. 

Zaproszenie do drukowania!

Pakowanie
Zaproszenia pakujemy w wytrzymałe kartony z tektury falistej.

więcej
2

Wybierz tryb produkcji i nakład

3

Zamów wybrany produkt